Co je ROCKBMX CAMP?

RockBMX Camp je FREESTYLE BMXový tábor pro začátečníky i pokročilé pořádaný SK Ralsko Bike z.s. a nejlepšími Freestyle BMX jezdci v ČR a SK.

Kde se camp pořádá?

RockBMX Camp se pořádá ve Stráži pod Ralskem v nejmodernějším indoor parku s foampitem – Vehicle Hall, v zastřešeném bikeparku, největším svého druhu v Evropě, který obsahuje jako jediný v České Republice flybag, minirampu se spinou, velký foampit a resi funbox na učení nových triků. Samozřejmostí bude i street zóna.

Jaký bude program?

Na RockBMX Campu si užiješ hlavně pořádnou porci zábavy a Freestyle BMX Učit tě budou ty nejlepší a nejzkušenější jezdci na BMX kolech, kteří se umisťují na předních příčkách v domácích, ale i v zahraničních závodech. Po celý turnus bude na programu nejen ježdění na bmx, ale také spoustu workshopů, promítání bmx videí a plno dalších aktivit.

Jaké bude ubytování a strava?

Účastníci campu budou ubytováni v blízkosti skateparku Vehicle Hall. Stravování bude zajištěno v pensionu Uran, které obsahuje snídani, oběd, svačinu a večeři. Samozřejmostí je také zajištění celodenního pitného režimu přímo ve skateparku.

Co s sebou?

S sebou na camp bude potřeba hlavně sportovní oblečení, ve kterém se bude jezdit. Pevné boty, nerozbitnou láhev na pití, hygienické potřeby a nějaké to teplejší oblečení, kdyby se ochladilo. Dále, co budeš potřebovat je samozřejmě bmx a helma. Doporučujeme i chrániče, aby se ti nic nestalo, když se budeš učit nové triky.